Rīgas centrā milzīgā asins peļķē atrasts vīrieša līķis

Komentāri

18. novembra rītā Tallinas ielas 70. nama iedzīvotāji piedzīvojuši pamatīgu šoku. Rīta agrumā milzīgā asins peļķē mājas pagalmā atrasts kāda vīrieša līķis.

Tallinas iedzīvotāji pusmūža vīrieti, kurš rīta agrumā gulējis pagalma vidū, bija ievērojuši jau iepriekš. Kungs nav mitinājies šajā namā, taču pēdējo dienu laikā redzēts vairākkārt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī neviens savām acīm nav redzējis šo notikumu, gan mājas iedzīvotāji, gan likumsargi pieļauj, ka visticamāk, vīrietis rīta agrumā izkritis vai izlecis pa kāpņu telpas piektā stāva logu.

Kāda nama iedzīvotāja domā, ka mirušais vīrietis tomēr nav bijis bezpajumtnieks, jo visos gadījumos redzēts viens, ģērbies tīrā mētelī, bijis skaidrā, pie rokas vienmēr bijusi nelielā, melnā soma. Arī liktenīgajā rītā kungs, visticamāk, bijis viens, jo kāpņu telpā nav dzirdēta, ne kņada, ne kliedzieni.

Par šo notikumu jau vakar uzsākts kriminālprocess. Diemžēl vismaz pagaidām likumsargiem nav zināma bojāgājušā personība. Taču tad, kad tā tiks noskaidrota, izmeklētāji arī varēs sniegt atbildes, vai vīrietis pa piektā stāva logu izkritis, izlecis, vai tomēr tas ir noziegums un notikumā iesaistīts vēl kāds.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl