Rīgas centrā milzīgā asins peļķē atrasts vīrieša līķis

0 Komentāru
Rīgas centrā milzīgā asins peļķē atrasts vīrieša līķis
FOTO: LETA

18. novembra rītā Tallinas ielas 70. nama iedzīvotāji piedzīvojuši pamatīgu šoku. Rīta agrumā milzīgā asins peļķē mājas pagalmā atrasts kāda vīrieša līķis.

Tallinas iedzīvotāji pusmūža vīrieti, kurš rīta agrumā gulējis pagalma vidū, bija ievērojuši jau iepriekš. Kungs nav mitinājies šajā namā, taču pēdējo dienu laikā redzēts vairākkārt.

Lai arī neviens savām acīm nav redzējis šo notikumu, gan mājas iedzīvotāji, gan likumsargi pieļauj, ka visticamāk, vīrietis rīta agrumā izkritis vai izlecis pa kāpņu telpas piektā stāva logu.

Kāda nama iedzīvotāja domā, ka mirušais vīrietis tomēr nav bijis bezpajumtnieks, jo visos gadījumos redzēts viens, ģērbies tīrā mētelī, bijis skaidrā, pie rokas vienmēr bijusi nelielā, melnā soma. Arī liktenīgajā rītā kungs, visticamāk, bijis viens, jo kāpņu telpā nav dzirdēta, ne kņada, ne kliedzieni.

Par šo notikumu jau vakar uzsākts kriminālprocess. Diemžēl vismaz pagaidām likumsargiem nav zināma bojāgājušā personība. Taču tad, kad tā tiks noskaidrota, izmeklētāji arī varēs sniegt atbildes, vai vīrietis pa piektā stāva logu izkritis, izlecis, vai tomēr tas ir noziegums un notikumā iesaistīts vēl kāds.

0 Komentāru