Rīgas centrā izraisa neizskaidrojamu sadursmi ar Tramvaju

Komentāri

Iestājoties sastrēgumu stundai visa Rīga kļūst nervoza un nemierīga, it sevišķi jau piektdienās. Liekas minūtes bezdarbībā sēžot, kūpošu izpūtēju biezoknī nevienam nav patīkamas, bet liekais stress rada papildu faktorus tam, lai autovadītāji kļūtu īpaši neuzmanīgi.
Tā notika arī ar kāda spēkrata vadītāju, kura uz līdzenas vietas pašā Rīgas centrā izraisīja sadursmi ar tramvaju.

Šodien, 29.augusta, pēcpusdienā, kad lielais vairums Rīgas darbaļaužu jau pamazām pameta darba vietas un steidzās uz mājām, lai svinētu piektdienu, Aspazijas bulvārī notika satiksmes negadījums, kuram grūti rast izskaidrojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauna sieviete ar savu ‘’Audi’’ burtiski pabrauca zem tramvaja. Aculiecinieki pieļauj, ka sievietei palicis slikti, vai arī viņa lietojusi kādas apreibinošas vielas.
Uzreiz pēc avārijas mediķi cietušo rūpīgi apskatīja, drošības pēc uzlika kakla šinu un tikai tad ļāva pamest ērto automašīnas sēdekli. Pati avārijas izraisītāja bija stipri izbrīnīta, kā viņai izdevies tik pārgalvīgs manevrs.

‘’Baigi jocīgi, klausieties! Es vispār nejutu, ka es būtu ieskrējusi stabā.’’ Pēc šiem vārdiem atliek vien secināt, ka cietusī sieviete uz brīdi bija pazaudējusi samaņu un viņai pie stūres gluži vienkārši palicis slikti. Protams, policisti pārbaudīs arī promiļu koncentrāciju viņas izelpā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl