Rīgas centrā izraisa neizskaidrojamu sadursmi ar Tramvaju

Pievienot komentāru
Rīgas centrā izraisa neizskaidrojamu sadursmi ar Tramvaju
FOTO: LETA

Iestājoties sastrēgumu stundai visa Rīga kļūst nervoza un nemierīga, it sevišķi jau piektdienās. Liekas minūtes bezdarbībā sēžot, kūpošu izpūtēju biezoknī nevienam nav patīkamas, bet liekais stress rada papildu faktorus tam, lai autovadītāji kļūtu īpaši neuzmanīgi.
Tā notika arī ar kāda spēkrata vadītāju, kura uz līdzenas vietas pašā Rīgas centrā izraisīja sadursmi ar tramvaju.

Šodien, 29.augusta, pēcpusdienā, kad lielais vairums Rīgas darbaļaužu jau pamazām pameta darba vietas un steidzās uz mājām, lai svinētu piektdienu, Aspazijas bulvārī notika satiksmes negadījums, kuram grūti rast izskaidrojumu.

Jauna sieviete ar savu ‘’Audi’’ burtiski pabrauca zem tramvaja. Aculiecinieki pieļauj, ka sievietei palicis slikti, vai arī viņa lietojusi kādas apreibinošas vielas.
Uzreiz pēc avārijas mediķi cietušo rūpīgi apskatīja, drošības pēc uzlika kakla šinu un tikai tad ļāva pamest ērto automašīnas sēdekli. Pati avārijas izraisītāja bija stipri izbrīnīta, kā viņai izdevies tik pārgalvīgs manevrs.

‘’Baigi jocīgi, klausieties! Es vispār nejutu, ka es būtu ieskrējusi stabā.’’ Pēc šiem vārdiem atliek vien secināt, ka cietusī sieviete uz brīdi bija pazaudējusi samaņu un viņai pie stūres gluži vienkārši palicis slikti. Protams, policisti pārbaudīs arī promiļu koncentrāciju viņas izelpā.