Komentāri

Rīgas centrā pagājušās svētdienas vakarā pašvaldības policija aizturējusi kādu vīrieti par mēģinājumu uzbrukt jauniešiem ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un mačeti, skaidroja Rīgas pašvaldības policijā.

Svētdienas vakarā pie patruļas pēc palīdzības vērsās trīs jaunieši, kuri paskaidroja, ka pirms brīža parkā viņiem esot uzbrucis vīrietis, draudējis ar šaujamieroci un mačeti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrucējs tūlīt arī pamanīts un, ieraugot policistus, metās bēgt. Ticis līdz Inženieru ielai, bēglis no policistiem mēģināja patverties trolejbusā. Izmantojot fizisku spēku, vīrietis aizturēts, pie viņa atrasts šaujamierocim līdzīgs priekšmets un arī mačete.

Aizturētais vīrietis un trīs cietušās personas tālākai apstākļu noskaidrošanai nogādāti Valsts policijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl