Rīgas centrā aiztur 13 un 17 gadus vecus laupītājus

Komentāri
Rīgas centrā aiztur 13 un 17 gadus vecus laupītājus
FOTO: Flickr

Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki 13. septembrī ap pulksten 20.00 saņēma informāciju, ka, piedraudot ar nazi, kādai personai uz ielas atņemtas personīgās mantas.

Policisti tūdaļ devās uz notikuma vietu, kur sastapa divus nepilngadīgos – 14 un 16 gadus vecus. Personas paskaidroja, ka pie viņiem pienākuši trīs jaunieši, no kuriem viens, piedraudot ar nazi, atņēmis pārnēsājamos skaļruņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti kopā ar nepilngadīgajiem apsekoja tuvāko apkārtni, un puiši norādīja uz divām personām, kuras iesaistītas notikumā. Trešais līdzdalībnieks, kurš piedraudēja ar nazi, netika manīts.

Pie abām personām tika atrastas atņemtās skandas. Veicot personu datu pārbaudi, likumsargi noskaidroja, ka abi aizdomās turamie ir nepilngadīgi – vienam no viņiem pēc dažām nedēļām paliks 13 gadi, bet otrs ir 17 gadus vecs.

Visi četri nepilngadīgie nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl