Komentāri
Rīgā vīrietim piemēro 100 eiro sodu par olas mešanu uz policistiem
FOTO: LETA

Piektdienas, 28. oktobra, pievakarē Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem, ka viņiem nepieciešama palīdzība ar kādu iereibušu sievieti.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapuši manāmi iereibušu sievieti un mediķi, kuri paskaidroja, ka sievietei medicīniskā palīdzība vairs nav nepieciešama un stiprā reibuma dēļ viņa nav spējusi nosaukt savus personas datus.

Sieviete aizturēta un ievietota operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas telpā. Aizturēšanas laikā pie policijas operatīvā transportlīdzekļa un kārtības sargu kājām sašķīda ola.

Izsaukta vēl viena auto patruļa, kura pārņēma darbu ar iereibušo sievieti, proti, noskaidroja viņas datus un pēc tam nogādāja sievieti nakts patversmē.

Tikmēr policisti noskaidroja, no kura dzīvokļa mesta ola. Dzīvokļa durvis atvēra kāds manāmi iereibis vīrietis, kurš paskaidroja, ka metis ar olu pret policistiem, jo viņam policija nepatīkot.

Iereibušam kungam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā. Vīrietis savas darbības atzina, taču šāda veida rīcību uzskatīja par pareizu.

Lasi vēl