Rīgā vakar notikušas vairākas avārijas; cietuši 14 cilvēki

Pievienot komentāru
Rīgā vakar notikušas vairākas avārijas; cietuši 14 cilvēki
FOTO: Flickr

Sestdien, 3. oktobrī, Rīgā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki. Daugavgrīvas ielas krustojumā ar Balasta dambi notikusi sadursme starp automašīnu Toyota un motociklu Harley Davidson. Sadursmē cieta motociklists, kurš nogādāts slimnīcā.

Lielirbes ielā notika sadursme starp automašīnu Mazda un Mini Cooper. Negadījumā cietusi 1993. gadā dzimusī Mazda vadītāja un 1986.gadā dzimusi pasažiere, kā arī Mini Cooper vadītājs. Visi trīs cietušie ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā.

Savukārt Bauskas ielas krustojumā ar Skaistkalnes ielu saduroties Toyota Corolla un Audi automašīnām, cietis 1982. gadā dzimušais Audi automašīnas pasažieris.

Tikmēr Andreja Pumpura ielas krustojumā ar Jura Alunāna ielu sadūrušās automašīnas Kia un BMW, kuras vadīja 1993.gadā dzimusi sieviete un 1990.gadā dzimusi sieviete. Negadījumā cieta abu automašīnu vadītājas un 1961.gadā dzimis BMW pasažieris.

Vēl vairākas automašīnu avārijas ar cietušajiem reģistrētas Rīgas apkārtnē.

Carnikavas novadā uz Tallinas šosejas notika sadursme starp automašīnu Volvo V70, kuru vadīja 1987.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu Volvo C70, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta Volvo V70 vadītājs un 1990.gadā dzimusi pasažiere. Abi hospitalizēti.

Garkalnes novadā uz autoceļa Baltezers-Saulkalne notika sadursme starp automašīnu Volkswagen, kuru vadīja 1986.gadā dzimusi sieviete, un Renault Espace, kuru vadīja 1980.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta 1964.gadā un 1940.gadā dzimušas Volkswagen pasažieres, kuras nogādātas slimnīcā.