Rīgā uzdarbojas reketieri, kuri izspiež naudu par neesošiem pārkāpumiem

2 komentāri

Ar LNT raidījumu Degpunktā sazinājās skatītājs, kurš paziņoja, ka pilsētā atkal notiek rekets. vai vismaz kaut kas tamlīdzīgs. Pie viņa ieradies kāds nelūgts viesis un mēģinājis izspiest naudu par neesošu pārkāpumu.

Māris ir namu apsaimniekotājs vienā no ēkām Maskavas ielā pie paša Salu tilta. Maskavas priekšpilsēta, kā jau Maskavas priekšpilsēta, nav no tām labvēlīgākajām pilsētas daļām, tāpēc gan Mārim pašam, gan īrniekiem ne reizi vien bijušas problēmas gan ar zagļiem, gan huligāniem un krāpniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz pie Māra atnācis kāds solīds un šķietami inteliģents vīrietis, kurš stādījies priekšā kā liela uzņēmuma darbinieks un pieprasījis milzu naudas summu. Vēlāk Māris painteresējies pie amata brāļiem un noskaidrojis, ka šādu viltvāržu, kas savā ziņā nodarbojas ar reketu, ir daudz. Viņi cenšas no lētticīgiem ļaudīm izspiest kukuļus, lai neuzliktu sodu par neesošiem pārkāpumiem.

Tāpat Māris aicina beidzot sarosīties policistus – gadu gaitā par dažādiem noziegumiem rakstīti jau desmitiem iesniegumu, taču šķiet, ka tie visi nonāk papīrgrozos.

Ja krāpnieku uzlidojumi turpināsies, vīrietis ir gatavs pats ar viņiem cīnīties.

TOP komentāri

 • Lielais
  +1 +1 0

  Lielais

  Šitos kropļus,, uzņemt" un novākt. Nebūs neviena reketa. Šaut bez brīdinājuma, ja brīdināsi, līdīs otrreiz un ka utis,- jau lielakā skaitā.
 • Ex
  +1 +1 0

  Ex

  Ja jau nav pārkāpis neko,tad par ko baidās?Tie labi ģērbtie kundziņi ir pietiekami informētipar dažiem skeletiem attiecīgajā skapī,tamdēļ ar var uzbraukt augumā.Bet ja cilvis ir kristāltīrs,dodies uz menteni,tur viņu kārtīgi atšūs.:)Tāda nu ir tā mūsu valsts,ja pats nenoķersi un neaizvedīsi,tad sevišķi neviens neiespringst.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl