Rīgā, Tilta ielā, notikusi trolejbusa un gājējas sadursme

Komentāri
Rīgā, Tilta ielā, notikusi trolejbusa un gājējas sadursme
Foto: LETA

Rīgā, Tilta ielā 11, kāds 1956. gadā dzimis 11. maršruta trolejbusa Škoda vadītājs uzbrauca kādai 39 gadus vecai gājējai, kura pēc sadursmes tika nogādāta slimnīcā, ziņo Valsts policija.

Sadursme notika otrdien, 17. martā, plkst. 15.44.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņo Valsts policija, gājēja esot bijusi alkohola reibumā.

Kā skaidro uzņēmums Rīgas satiksme, izbraucot no trolejbusu pieturvietas Draudzība virzienā uz Tilta ielu un piebraucot pie Tilta ielas, pēkšņi pirms braucošā trolejbusa no kreisās uz labo pusi brauktuvi šķērsojusi kāda sieviete. Tas esot noticis vietā, kura nav gājēju pārejas. Trolejbusa vadītājs esot bremzējis, taču no sadursmes nav izdevies izvairīties. Sieviete atsitusies pret trolejbusa priekšējo paneli un nokritusi. Trolejbusa vadītājs esot par negadījumu ziņojis Rīgas satiksmes dispečeriem, kā paredz protokols, un tika izsaukti mediķi un policija.

Jau ziņojām, ka Liepājā 17. martā kāds BMW zīmola automašīnas vadītājs notriecis zēnu, kurš mēģināja šķērsot ielu pie luksofora sarkanās gaismas. Cietušais – kāds astoņus gadus vecs zēns – pēc sadursmes tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 63 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki, tostarp pieci gājēji un velosipēdisti.

Lasi vēl