Rīgā, Tilta ielā, notikusi trolejbusa un gājējas sadursme

Komentāri
Rīgā, Tilta ielā, notikusi trolejbusa un gājējas sadursme
Foto: LETA

Rīgā, Tilta ielā 11, kāds 1956. gadā dzimis 11. maršruta trolejbusa Škoda vadītājs uzbrauca kādai 39 gadus vecai gājējai, kura pēc sadursmes tika nogādāta slimnīcā, ziņo Valsts policija.

Sadursme notika otrdien, 17. martā, plkst. 15.44.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņo Valsts policija, gājēja esot bijusi alkohola reibumā.

Kā skaidro uzņēmums Rīgas satiksme, izbraucot no trolejbusu pieturvietas Draudzība virzienā uz Tilta ielu un piebraucot pie Tilta ielas, pēkšņi pirms braucošā trolejbusa no kreisās uz labo pusi brauktuvi šķērsojusi kāda sieviete. Tas esot noticis vietā, kura nav gājēju pārejas. Trolejbusa vadītājs esot bremzējis, taču no sadursmes nav izdevies izvairīties. Sieviete atsitusies pret trolejbusa priekšējo paneli un nokritusi. Trolejbusa vadītājs esot par negadījumu ziņojis Rīgas satiksmes dispečeriem, kā paredz protokols, un tika izsaukti mediķi un policija.

Jau ziņojām, ka Liepājā 17. martā kāds BMW zīmola automašīnas vadītājs notriecis zēnu, kurš mēģināja šķērsot ielu pie luksofora sarkanās gaismas. Cietušais – kāds astoņus gadus vecs zēns – pēc sadursmes tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 63 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki, tostarp pieci gājēji un velosipēdisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl