Rīgā taksometra vadītājs piedzīvo nāves bailes – viņam uzbrūk pasažieris

0 Komentāru
Rīgā taksometra vadītājs piedzīvo nāves bailes – viņam uzbrūk pasažieris

Īstas šausmas Rīgā piedzīvojis kāds taksometra vadītājs – izrādās, kāds pasažieris esot izvilcis nazi un viņam draudējis. Taksometra vadītājam paveicās, ka tuvumā patrulēja policisti, kas steidzās palīgā.

Patrulējot gar Dienvidu tiltu, uzmanību piesaistīja kāds taksometrs. Proti, tas bija apturēts uz brauktuves, un no tā ārā izlēca taksometra šoferis. Brīdi vērojot notikumus uz brauktuves, vīri sapratuši, ka, iespējams, noticis kas nelāgs, tādēļ viens no kārtības sargiem ar kājām dodas pie satrauktā autobraucēja. Tad atklājās, ka tikai pirms mirkļa taksometra pasažieris izvilcis nazi un piedraudējis vadītājam, kurš glābdamies izlēcis gandrīz vai no braucoša automobiļa.

Tomēr šajā gadījumā jau policijas iecirknī abi notikumā iesaistītie vīrieši atraduši kopīgu valodu un salabuši – tādēļ iepriekš agresīvais, krietni iereibušais sirmgalvis drīkstēja mierīgi doties mājās.

Kas citam draudētu pat ar īsu atpūtu aiz restēm un prāvu naudas sodu, pensionāram beidzās vien ar pārrunām ar kārtības sargiem un pārbiedēto taksometra vadītāju.

Foto!

Video!

0 Komentāru