Rīgā policisti uz ielas atrod pazudušu divus gadus vecu zēnu

2 komentāri
Rīgā policisti uz ielas atrod pazudušu divus gadus vecu zēnu
FOTO:Flickr

Vakar, 17. jūlijā, Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Lomonosova ielā, kur kāda sieviete ievērojusi divus gadus vecu puisēnu, kurš uz ielas atrodas bez vecāku uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, sabiedriskā transporta pieturvietā pamanīta sieviete ar mazu bērnu. Sieviete pastāstīja, ka pamanījusi, ka pa ielu skrien mazs bērns bez pieaugušo uzraudzības, pēc kā viņu apturējusi un izsaukusi policiju, līdz kārtības sargu ierašanās brīdim neviens arī nav meklējis puisēnu.

Kundze paskaidroja, ka viņai jāsteidzas, un puisēnu nodeva policijas darbiniekiem. Bērns runāja neskaidri, līdz ar to nebija iespējams noskaidrot viņa identitāti. Apskatot puisēnu, viņš izskatījās vesels un aprūpēts.

Kārtības sargi apsekoja tuvāko apkārtni, cenšoties uzmeklēt kādu, kas varētu atpazīt puisēnu. Pie kārtības sargiem pienāca kāds garāmgājējs un pastāstīja, ka zinot bērna vecākus un norādīja uz viņu dzīvesvietu. No kāda netālu esoša daudzdzīvokļa nama iznāca vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir bērna tēvs un puisēnu vienu bija atstājis slēgtā pagalmā, jo vēlējies aiziet līdz dzīvoklim un paņemt maiņas apģērbu bērnam.

Vīrietis atgriežoties padomājis, ka bērns spēlējot paslēpes. Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka bērnam nav oficiāli reģistrēts tēvs. No vīrieša noskaidrota bērna mātes identitāte, kura atradās dzīvoklī un pēc nakts maiņas gulēja. Pēc pamodināšanas sieviete ieradās pakaļ bērnam un apstiprināja, ka vīrietis ir bērna patēvs.

Vecāku uzvedība neliecināja par alkoholisko vai citu apreibinošo vielu klātbūtni. Arī bērns, ieraugot vecākus, bija priecīgs un tos apķēra. Apsekota bērna dzīvesvieta, konstatēts, ka bērnam ir atbilstoši uzturēšanās apstākļi. Puisēns nodots mātei. Par notikušo pieņemta liecība.
Policija pateicas izpalīdzīgajai sievietei, kura uz ielas ievēroja puisēnu un to apturēja, izsauca policiju un uzraudzīja viņu līdz kārtības sargu ierašanās brīdim, lai gan pati bija ļoti aizņemta un steidzās.

2 komentāri