Atrod teju miljonu nelegālu cigarešu

Komentāri
Atrod teju miljonu nelegālu cigarešu
(Foto: LETA)

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde aizturējusi Armēnijas pilsoni, kurš Rīgā izplatījis nelegālās cigaretes lielos apmēros, – kopumā pie viņa atrasts teju miljons cigarešu.

Septembra beigās policisti vīrieti pieķēra brīdī, kad viņš brauca ārā no garāžu kooperatīva Ziepniekkalnā. Policisti apturēja viņa auto, taču viņš nospieda gāzes pedāli un metās bēgt. Pēc neilgas pakaļdzīšanās vīrietis apstājās, pameta savu auto un aizbēga kājām. Tajā reizē vīrietim izdevās aizbēgt no ENAP darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot glabātuvi un pamesto automašīnu, likumsargi atrada 490 000 nelegālo cigarešu, līdz ar to tika sākts kriminālprocess par nelikumīgu akcizēto preču glabāšanu lielā apmērā, bet aizbēgušais armēnis tika izsludināts meklēšanā.

Vēlāk, turpinot vīrieša meklēšanu, ENAP darbinieki noskaidroja, ka aizdomās turētais, visticamāk, plāno turpināt savas noziedzīgās darbības, un oktobra vidū 29 gadus veco vīrieti policisti beidzot aizturēja līdzīgā situācijā – brīdī, kad viņš ar citu auto no citas glabātavas Murjāņu ielā grasījās pārvest cigaretes. Arī šajā reizē vīrietis metās bēgt, bet tas viņam neizdevās. Šoreiz atrasto cigarešu skaits bija lielāks – 501 600, un arī par šo gadījumu tika uzsākts kriminālprocess.

Ņemot vērā to, ka aizdomās turētais turpināja savas nelikumīgās darbības, ENAP darbinieki lūdza tiesu vīrietim nekavējoties piemērot apcietinājumu. Tiesa izmeklētāju lūgumu apmierināja, bet pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl