Rīgā par zādzību un automašīnas bojāšanu aiztur 17 gadus vecu jaunieti

Komentāri
Rīgā par zādzību un automašīnas bojāšanu aiztur 17 gadus vecu jaunieti
FOTO: LETA

Vakar agri no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur apzagta kāda automašīna. Ierodoties notikuma vietā, policisti no aculieciniekiem noskaidroja, ka jaunietis pienācis pie automašīnas, izsitis bagāžas nodalījuma stiklu, ielīdis automašīnā un nozadzis tur atstātās somas. Pēcāk jaunietis ar nozagtajām mantām aizbēdzis no notikuma vietas.

Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki apsekoja tuvāko apkārtni un pamanīja aprakstam līdzīgu jaunieti ar somām. Viņš, ieraugot likumsargus, turpināja bēgšanu, taču tā bija nesekmīga, un policisti turpat aizturēja 1997. gadā dzimušo ļaundari.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti atguva nozagtās mantas, un tuvākajā laikā tās tiks atdotas likumīgajam īpašniekam, bet pret aizturēto, kurš arī iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī.

Tāpat pagājušo sestdien, 24. oktobrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Imantas ielu, kur aculiecinieks redzējis, ka jaunietis kādai automašīnai izsit stiklu un ielien automašīnā. Taču laikā, kad policisti tuvojās notikuma vietai, ļaundaris izlēcis no automašīnas un sācis bēgt. Arī šoreiz bēgšana bija nesekmīga, un policisti viņu turpat aizturēja.

Pret 1974. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par mantas tīšu bojāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl