Rīgā par zādzību un automašīnas bojāšanu aiztur 17 gadus vecu jaunieti

0 Komentāru
Rīgā par zādzību un automašīnas bojāšanu aiztur 17 gadus vecu jaunieti
FOTO: LETA

Vakar agri no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur apzagta kāda automašīna. Ierodoties notikuma vietā, policisti no aculieciniekiem noskaidroja, ka jaunietis pienācis pie automašīnas, izsitis bagāžas nodalījuma stiklu, ielīdis automašīnā un nozadzis tur atstātās somas. Pēcāk jaunietis ar nozagtajām mantām aizbēdzis no notikuma vietas.

Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki apsekoja tuvāko apkārtni un pamanīja aprakstam līdzīgu jaunieti ar somām. Viņš, ieraugot likumsargus, turpināja bēgšanu, taču tā bija nesekmīga, un policisti turpat aizturēja 1997. gadā dzimušo ļaundari.

Policisti atguva nozagtās mantas, un tuvākajā laikā tās tiks atdotas likumīgajam īpašniekam, bet pret aizturēto, kurš arī iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī.

Tāpat pagājušo sestdien, 24. oktobrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Imantas ielu, kur aculiecinieks redzējis, ka jaunietis kādai automašīnai izsit stiklu un ielien automašīnā. Taču laikā, kad policisti tuvojās notikuma vietai, ļaundaris izlēcis no automašīnas un sācis bēgt. Arī šoreiz bēgšana bija nesekmīga, un policisti viņu turpat aizturēja.

Pret 1974. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par mantas tīšu bojāšanu.

0 Komentāru