Rīgā pazudis Vācijas students. Palīdzi atrast!

2 komentāri
Rīgā pazudis Vācijas students. Palīdzi atrast!
Valsts policijas foto

Valsts policijas Rīgas reģiona Kurzemes iecirknī tika saņemts iesniegums par bezvēsts pazudušu studentu no Vācijas. Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu.

Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa darbinieki vakar saņēma iesniegumu par bezvēsts pazudušu vācu studentu Stefanu Engelbrehtu. Kursa biedri un ģimene jaunieti nav redzējuši kopš šī gada 23. janvāra nakts.

Stefana meklēšanai izveidota arī Facebook lapa, kurā izvērsta pazudušā studenta meklēšanas operācija.

Policija noskaidrojusi, ka Stefans pēdējo reizi redzēts 23. janvārī ap pulksten 2:00 naktī Vecrīgā kādā no izklaides vietām. Jaunietis bija ieradies Latvijā kā apmaiņas programmas students.

Stefana Engelbrehta pazīmes: 23 gadus vecs, aptuveni 194 cm garš un 120 kg smags, viņam ir sarkanbrūni (rudi) mati un ruda bārda. Stefans nēsā arī brilles ar melniem rāmjiem, viņam ir tumši brūnas acis. Parasti, dodoties izklaidēties, viņam ir brūna cepure ar nagu, uz kuras attēlots balts un oranžs putns.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par pazudušā Stefana Engelbrehta iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz nekavējoties ziņot, zvanot uz Rīgas Kurzemes iecirkni: 67070800 vai 110.

Foto:

2 komentāri