Komentāri
Rīgā noslepkavota 15 gadus veca meitene; slepkava seksuāli ņirgājies par upuri
Foto: Victor/Flickr

Rīgā notikusi 15 gadus vecas meitenes slepkavība. Aizturēta iespējamā vainīgā persona, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

12. jūlijā Skultē, Mārupes novadā, netālu no lidostas tika atrasts 15 gadus vecas meitenes līķis. Viņas mirstīgās atliekas bija paslēptas “boksos” bedrē un apbērtas ar būvgružiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pusaudze noslepkavota ar ņirgāšanās pazīmēm ap dzimumorgāniem, pavēstījuši Valsts policijas pārstāvji.

Policija patlaban aizturējusi 17 gadus vecu puisi, kurš jau iepriekš bijis sodīts. Abi iepriekš bija pazīstami un iepriekšējā vakarā lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Abi jaunieši iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

“Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 1999. gadā dzimusī meitene bija pazudusi naktī no piektdienas uz sestdienu, kad kopā ar paziņām lietojusi alkoholiskos dzērienus. Pēcāk viņa kopā ar paziņu – 1998. gadā dzimušu puisi – devusies uz pamestu teritoriju, lai it kā vērotu lidmašīnas. Ņemot vērā, ka viņa jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par klaiņošanu, par viņas pazušanu uzreiz netika ziņots. Arī vēlāk meitene neatgriezās mājās, bet viņas mobilais telefons bijis izslēgts,” informē policijas pārstāvji.

“Pēc informācija saņemšanas policija uzsāka aizdomā turamā puiša meklēšanu un jau nākamās dienas vakarā, 13. jūlijā, Rēzeknes novadā aizturēja 1998. gadā dzimušo jaunieti. Aizturētais jau iepriekš bija tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu. Viņš atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā, norādot, ka viņš meiteni žņaudzis, vairākkārt ar akmeni sitis viņai pa seju, kā arī nodarījis miesas bojājumus viņas dzimumorgāniem,” ziņo likumsargi.

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Savukārt šodien tiesa jaunietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl