Rīgā nodurts 27 gadus vecs vīrietis

Komentāri
Rīgā nodurts 27 gadus vecs vīrietis
Foto: Freeimages.com

Rīgas Zemgales policijas iecirkņa darbinieki pagājušajā nedēļas nogalē 19. jūlija naktī ap pulksten 4:30 saņēma izsaukumu uz Zebrenes ielu, kur kādā privātmājā atrodas smagi cietis vīrietis.

Policijas darbinieki, ierodoties notikuma vietā, konstatēja 1987. gadā dzimuša vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Aizdomās par nozieguma izdarīšanu policisti aizturēja un nogādāja iecirknī 1991. gadā dzimušu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot notikušā apstākļus, policisti noskaidroja, ka abi vīrieši bijuši draugi un kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Kādā brīdī starp abiem izcēlies konflikts. Konflikta rezultātā 1991.gadā dzimušais vīrietis ar pieciem naža dūrieniem 1987. gadā dzimušajam vīrietim nodarīja smagus miesas bojājumus, no kuriem cietušais notikuma vietā mira.

Aizturētais iepriekš nonācis policijas redzeslokā par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskās vietās.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šāds likuma pārkāpums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Lasi vēl