Rīgā mīklainos apstākļos pazudusi mūķene

Komentāri

Gaišā dienas laikā Rīgā, Pārdaugavā, bez vēsts pazudusi kāda 80 gadus veca kundze. Viņas prombūtne ļoti satraukusi tuviniekus, kuri pazudušajai sievietei pa pēdām gatavi sūtīt pat privātdetektīvu.

Sestdien ap pulksten astoņiem no rīta 80 gadus vecā Leonīda Tatarčuka pēc dievkalpojuma izgāja no Svētā Jāzepa baznīcas Iļģuciemā, bet Ķīpsalā, klosterī Enkura ielā 9, neatgriezās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Leonīda ir mūķene un viņai ienaidnieku nav, tāpēc sievietes bezvēsts prombūtni tuvinieki uztver ļoti sāpīgi. Varbūt dievbijīgā māmuļa apmaldījusies.

Ne mobilā telefona, nekā viņai nebija, izņemot atslēgas un rožukroni.

Viņai bija viens ceļš no baznīcas – gar Dzegužkalnu pa Daugavgrīvas ielu, tālāk uz Ķīpsalu, pāri gājēju tiltiņam prom uz klosteri. Varbūt mūķenei kāds uzbrucis un gribējis paņirgāties viņas pārliecības dēļ.

Saprotams, ka 80 gadus vecajai kundzei bija arī problēmas ar veselību, bet ticība viņu turējusi uz kājām katru dienu no jauna.

Ja variet palīdzēt tuviniekiem atrast 80 gadus veco Leonīdu Tatarčuku, ziņojiet viņiem personīgi pa tālruni: 25867816 vai vērsieties tuvākajā policijas iecirknī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl