Komentāri
Rīgā laupītājs zelta gredzena un telefona dēļ nogalina vīrieti
FOTO: LETA

Pagājušajā piektdienā, 27. martā, ap pulksten 16.00 Rīgā, Anitas ielā, garāžu kooperatīvā pie kādas garāžas tika atrasts 1941. gadā dzimuša vīrieša līķis ar redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm.

Par šo gadījumu Rīgas Ziemeļu policijas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess un sākta izmeklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot operatīvās izmeklēšanas pasākumus, policistiem izdevās noskaidrot, ka bojā gājušais vīrietis iepriekš ticis aplaupīts. Viņam bija nolaupīts mobilais tālrunis un zelta gredzens. Turpinot izmeklēšanas darbības, policisti nāca uz pēdām kādam 1988. gadā dzimušam vīrietim, kuru pirmdien, 30. martā, Vecmīlgrāvī aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu aizturēja.

Vīrietis tika nogādāts iecirknī, kur savu vainu izdarītajā noziegumā atzina. Veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, policijas darbinieki atrada nolaupīto mobilo tālruni un zelta gredzenu.

Aizturētais likumsargiem paskaidroja, ka viņa sākotnējais nodoms bijis vīrieti aplaupīt, bet cietušais esot sācis pretoties, kā rezultātā viņam tika nodarīti miesas bojājumi, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve.

Aizturētais iepriekš jau iepriekš bijis tiesāts, tostarp par bruņotu laupīšanu.

Vakar vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pret aizturēto sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā saistīta ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl