Rīgā kaimiņš nozog vērtīgus instrumentus un aizmieg pie guvuma

Komentāri
Rīgā kaimiņš nozog vērtīgus instrumentus un aizmieg pie guvuma
FOTO: LETA

Rīgā Valsts policija aizturējusi kādu vīrieti, kurš no kaimiņu dzīvokļa nozadzis vērtīgus instrumentus un vēlāk pie guvuma aizmidzis.

12.novembrī policija saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo ēku Biķernieku ielā. Zvanītājs bija šīs ēkas iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka viņam ir nozagti celtniecības instrumenti, informē Valsts policija.

Likumsargi no cietušā noskaidroja, ka šajā ēkā veikts remonts un ierīkota apkures sistēma. Tādēļ arī sienās, kuras atdala dzīvokļus, ir izveidoti nelieli caurumi siltuma cauruļu ievietošanai. Kamēr cietušais bijis ārpus mājas, tikmēr kaimiņš no blakus dzīvokļa pa izveidotajiem caurumiem ievēroja instrumentus, kas atrodas cietušā dzīvoklī.

Kaimiņš izdomāja, ka viņš var piekļūt pie šiem celtniecības instrumentiem, un, izsitot sienā lielāku caurumu, iekļuva dzīvoklī, un nozaga instrumentus 900 eiro vērtībā. Pēc nodarījuma vīrietis atgriezās savā dzīvoklī.

Kad cietušais dzīvokļa īpašnieks atgriezās mājās, viņš, sadzirdot skaļu krākšanu, pamanīja caurumu sienā, kura atdala viņa un kaimiņa dzīvokli. Palūkojoties pa šo caurumu, viņš ieraudzījis guļošu kaimiņu ar visiem pazudušajiem instrumentiem.

Likumsargi aizturēja šo sagurušo vīrieti un noskaidroja, ka viņš ir dzimis 1987.gadā un jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu nelikumīgu apriti, zādzībām un par iesaistīšanos masu nekārtībās.

Lasi vēl