Komentāri

Pagājušajā naktī galvaspilsētas pievārtē risinājušies visai asiņaini notikumi. Trīs jauni vīrieši, kuri četras reizes izmantojuši taksometru kompānijas pakalpojumus, lūguši šoferi viņus aizvest uz kādu nomaļāku vietu Mārupē.

Brīdī, kad sasniegts galamērķis, viens no pasažieriem negaidīti uzbrucis, izvilcis nazi un pielicis to pie stūres sēdošā vīrieša kaklam, savukārt šoferis, cenšoties glābt savu dzīvību, mēģinājis izrauties no uzbrucēju tvēriena un darījis visu, lai tiktu ārā no automobiļa.

Lai arī nopietni ievainotajam šoferim pēc pārdzīvotā izdevies sasaukt palīdzību, viņa taksometrs kopā ar visu trijotni nozudis nezināmā virzienā.

Foto

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka ļaundari pēc nozieguma devušies Jelgavas šosejas virzienā, kur no auto izmestas taksometra vadītāja personīgās mantas, kā arī rācija, pēc kā viņi turpinājuši savu braucienu līdz pat Rīgas apvedceļam, kur nogriezušies Jūrmalas virzienā.

Traucoties ar nule nolaupīto auto, pa tumšo šoseju viņi nonākuši līdz pat Liepājas šosejai, taču tur, netālu no tilta pār Lielupi, vēl nezināmu iemeslu dēļ spēkrats nobraucis no ceļa.

Tajā sēdošie piedzīvojuši iespaidīgu lidojumu, pāris kūleņus un piezemējušies ceļmalas grāvī. Nopietno avāriju redzējis arī kāds nejaušs garāmbraucējs.

Video

Lasi vēl