Rīgā bezvēsts pazudusi sieviete ar atmiņas traucējumiem

Komentāri
Rīgā bezvēsts pazudusi sieviete ar atmiņas traucējumiem
FOTO: LETA

Pļavniekos, Dzeņu ielā, otrdien no savām mājām izgājusi Tatjana Pupikina. Sievieti izmisīgi pa visu Rīgu izmeklējušies tuvinieki – vīrs, dēls un vedekla. Diemžēl bez panākumiem. 

Aleksandrs jau divas dienas dzīvo izmisumā. Otrdienas vakarā bezvēsts pazudusi viņa sieva Tatjana. Aleksandrs kundzi uz dažām minūtēm atstājis vienu dzīvoklī, bet pats aizgājis uz piemājas veikalu pēc piena – tajā brīdī arī sieva pazudusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kaimiņiene Terēza pateica, ka viņa aizgājusi 31. autobusa virzienā, sestais arī tur iet. Es skrēju, bet viņas vairs tur nebija. Droši vien viņa aizbraukusi uz Centrālo staciju,” stāsta pazudušās sievietes vīrs.

Ne jau velti Aleksandrs piemin staciju. Tatjana jau agrāk mēdza pazust un nereti atrasta vietās, kur visērtāk aizbraukt tieši ar vilcienu.

Vienreiz decembrī viņa aizbrauca līdz Dārziņiem un tad pa ceļu gāja Salaspils virzienā. Policija viņu atveda naktī. Nesen es tepat biju savās darīšanās, un viņa knapi apģērbta izgāja ārā.

Kad es esmu istabā – slēdzu durvis, bet no otras puses neslēdzu. Viņa vienā blūzītē bija aizgājusi līdz veikalam, kas ir mājas otrā pusē, es izskrēju ārā, bet viņa bija jau bija tur, kur bērnu laukums.

Ja varat palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo 73 gadus veco Tatjanu Pupikinu, aicinām zvanīt Aleksandram pa tālruni: 22388368 vai vērsieties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Ekrānšāviņš

FOTO: Ekrānšāviņš

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl