Rīgā ballītes laikā dzīvību zaudējis students no Lielbritānijas

Komentāri

Policistiem vēl līdz galam nav izdevies noskaidrot, kas īsti noticis ar Stefanu Engelbrehtu – studentu no Vācijas, kurš janvāra beigās ieradās Latvijā un pazuda bez vēsts tikai dienu pēc atbraukšana, nu jau mums jāstāsta par vēl kādu nelaimi ar apmaiņas programmas studentu. Nedēļas nogalē Rīgā ballītes laikā dzīvību zaudējis jaunietis no Lielbritānijas.

Traģiskā nelaime notikusi Valdemāra ielā vēlā piektdienas vakarā. Vienā no sestā stāva dzīvokļiem šajā vakarā notikusi apmaiņas studentu ballīte, uz kuru uzaicināti arī daži kaimiņi. Tostarp arī otrā stāva iemītnieks Kristaps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristaps stāsta, ka traģēdija notikusi brīdī, kad 20 gadus vecais students no Lielbritānijas izgājis kāpņu telpā. Pāris neveiklu soļu, un viņš zaudējis līdzsvaru, pārkritis pāri margām un piezemējis sešus stāvus zemākajā kāpņu laukumiņā, turpat netālu no Kristapa dzīvokļa.

Zinot, ka notikuma vietā ir smagi cietis cilvēks, uz Valdemāra ielu vienlaikus devušās divas ārstu brigādes. Diemžēl, neskatoties ne uz apkārtējo centieniem, ne mediķu pūliņiem glābt cietušā dzīvību, jaunietis notikuma vietā miris.

Nedaudz vēlāk Valdemāra ielas namā ieradušies arī likuma sargi, kuri par šo traģisko notikumu uzsākuši kriminālprocesu. Šobrīd gan policijas rīcība nav informācijas par to, ka varētu būt noticis noziegums.

Lai arī mājas iedzīvotāji sestā stāva dzīvokli, kurā liktenīgajā naktī notikusi ballīte raksturo kā vietu, kur uzdzīve notiek ar apskaužamu regularitāti, nekad iepriekš ne tā iedzīvotāji, ne viesi nav īpaši izcēlušies.

Apmaiņas studentu atpūta parasti noritējusi bez strīdiem un konfliktiem, un ballētāju lielākā cūcība bijusi vien klaigāšana reibumā vai smēķēšana turpat kāpņu telpā.

Notikušais, visticamāk, ir vienkārši pār mēru izdzerta alkohola un nelaimīgas sakritības traģiskās sekas.

Lasi vēl