Rīgā avarē pašvaldības policijas automašīna

Komentāri

Vakar ap plkst. 19.45 Rīgā ceļu satiksmes negadījumā cieta Rīgas pašvaldības policijas automašīna. Pašvaldības policisti bija saņēmuši izsaukumu uz degvielas uzpildes staciju. Cilvēki ziņoja, ka tur kādu mazu bērnu pieskatot pamatīgi iereibis pāris. Nebija skaidrs, cik liels ir apdraudējums bērnam, tāpēc likumsargi ieslēdza bākugunis un sirēnas un pa Ropažu ielu devās uz izsaukumu, taču līdz galam tā arī netika. 

Ceļu satiksmes negadījums noticis Ropažu un Krustabaznīcas ielu krustojumā. Tajā bija iesaistīta arī vieglā automašīna Mercedes Benz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieka video redzams, kā likumsargu automašīna ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem traucas VEF virzienā, pirms krustojuma nebremzē un notiek avārija ar automašīnu Mercedes.

Pašvaldības policijas vadība no secinājumiem par vainīgo personu šodien izvairās, atstājot to ceļu policistu ziņā, taču pieļauj, ka vaina, visticamāk, būs abpusēja. Mersedesa vadītājam vajadzēja palaist operatīvo transportu, savukārt policistiem, neraugoties uz bākugunīm un skaņas signāliem, vajadzēja piebremzēt, pirms šķērsot krustojumu, ja luksoforā viņiem dega sarkanā gaisma, tātad – bija avārijas riski.

Lasi vēl