Rīgā avarē pašvaldības policijas automašīna

Komentāri

Vakar ap plkst. 19.45 Rīgā ceļu satiksmes negadījumā cieta Rīgas pašvaldības policijas automašīna. Pašvaldības policisti bija saņēmuši izsaukumu uz degvielas uzpildes staciju. Cilvēki ziņoja, ka tur kādu mazu bērnu pieskatot pamatīgi iereibis pāris. Nebija skaidrs, cik liels ir apdraudējums bērnam, tāpēc likumsargi ieslēdza bākugunis un sirēnas un pa Ropažu ielu devās uz izsaukumu, taču līdz galam tā arī netika. 

Ceļu satiksmes negadījums noticis Ropažu un Krustabaznīcas ielu krustojumā. Tajā bija iesaistīta arī vieglā automašīna Mercedes Benz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieka video redzams, kā likumsargu automašīna ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem traucas VEF virzienā, pirms krustojuma nebremzē un notiek avārija ar automašīnu Mercedes.

Pašvaldības policijas vadība no secinājumiem par vainīgo personu šodien izvairās, atstājot to ceļu policistu ziņā, taču pieļauj, ka vaina, visticamāk, būs abpusēja. Mersedesa vadītājam vajadzēja palaist operatīvo transportu, savukārt policistiem, neraugoties uz bākugunīm un skaņas signāliem, vajadzēja piebremzēt, pirms šķērsot krustojumu, ja luksoforā viņiem dega sarkanā gaisma, tātad – bija avārijas riski.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl