Komentāri

Bija agrs pirmdienas rīts, kuģu piestātnē pie Radio ielas gulēja kuģīšu sargs, taču atpūsties viņam šoreiz nebija lemts. Viens mirklis, un divu pietauvoto kuģu virzienā lidoja divi Molotova kokteiļi. Viens atsitās pret bortu un iekrita ūdenī, otrs – pārplīsa uz kuģa un sākās degšana.

”Tā, kā es te dežurēju, uzreiz pielēcu kājās un sāku dzēst. Nedzinos pudeļu metējam pakaļ. Dzēsu kādas trīs vai četras minūtes, pēc tam skrēju augšā kalnā un visapkārt sāku kādu meklēt, taču neviena vairs nebija. Pilnīgs klusums,” stāsta apsargs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis uzskata, ka kara laika cienīgo uzbrukumu kuģiem nav veicis vienkāršs huligāns. Molotova kokteiļi bija rūpīgi gatavoti, bet noziegums – rūpīgi plānots.

Kuģīšu īpašnieki jau sākuši novērst nodarītos postījumus. Sabojāts tikai viens kuģis. To jau nokrāsojuši, vēl jānomaina stikls. Zaudējumi aptuveni 500 eiro. Kuģi ir apdrošināti. Jebkurā gadījumā jāsaka, ka ir paveicies, jo pudele ar degšķidrumu nav iekritusi kuģī iekšā. Pats uzbrukuma fakts vīriešus šokējis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl