Rīgā aktivizējušies velosipēdu zagļi; uzmani savu braucamo

Komentāri
Rīgā aktivizējušies velosipēdu zagļi; uzmani savu braucamo
FOTO: LETA

Pagājušo sestdien ap pulksten 3.00 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu māju Zaļenieku ielā. Ēkas apsargs informēja, ka viņam ir aizdomas par velosipēdu zādzību.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka divi vīrieši bija uzlauzuši durvis un no pagraba nozaguši divus velosipēdus. Policisti turpat netālu no mājas aizturēja divus ļaundarus – 1984. un 1987. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētie atzina savu vainu noziegumā un šobrīd atrodas izolatorā. Velosipēdi ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem. Savukārt pret aizturētajiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā.

Tāpat pagājušajā nedēļā policijas darbinieki aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti, kurš martā uz ielas bija pārkniebis drošības trosīti un nozadzis velosipēdu. Arī šis velosipēds tika atgūts un par zādzību ir sākts kriminālprocess.

Aicinām ikvienu velosipēda īpašnieku rūpēties par sava divriteņa drošību – izvēlēties drošu slēdzeni, pieslēgt divriteni tam paredzētās vietās vai videonovērošanas kameru darbības zonā.

Aizturēti trīs velosipēdu zagļi; aicinām rūpēties par sava divriteņa drošību.

Lasi vēl