Komentāri
Rīgā aiztur personu grupu un konfiscē narkotiskās vielas un pildspalvas ar marihuānas slēpņiem
FOTO: LETA

Rīgā kratīšanas laikā pie personām, kas turētas aizdomās par dažādu narkotisko vielu pasūtīšanu internetā no Nīderlandes un tālāku izplatīšanu Latvijā, atrastas narkotiskās vielas un pildspalvas ar marihuānas slēpņiem.

Kontrabandistu grupējuma darbība ir apturēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka četru personu lielajā grupējumā ir iesaistīts kāds Rīgas Centrālcietumā ieslodzītais, kurš jau izcieš sodu par citu noziedzīgu nodarījumu – tieši viņam pienesumos bija paredzēts nogādāt pildītās pildspalvas.

Pārējām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Trīs aizturētie narkotikas izplatījuši saviem klientiem brīvībā, bet ceturtais vīrietis apgādājis cietumniekus.

Narkotiku klāstā bijis arī amfetamīns, kas pasūtīts dažādos interneta portālos no Nīderlandes vai citām Rietumeiropas valstīm un saņemts pasta sūtījumos. Konfiscēti arī 23 grami šīs vielas un puskilograms jau minētās zālītes.

Šobrīd kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl