Komentāri
Rīgā aiztur personu grupu un konfiscē narkotiskās vielas un pildspalvas ar marihuānas slēpņiem
FOTO: LETA

Rīgā kratīšanas laikā pie personām, kas turētas aizdomās par dažādu narkotisko vielu pasūtīšanu internetā no Nīderlandes un tālāku izplatīšanu Latvijā, atrastas narkotiskās vielas un pildspalvas ar marihuānas slēpņiem.

Kontrabandistu grupējuma darbība ir apturēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka četru personu lielajā grupējumā ir iesaistīts kāds Rīgas Centrālcietumā ieslodzītais, kurš jau izcieš sodu par citu noziedzīgu nodarījumu – tieši viņam pienesumos bija paredzēts nogādāt pildītās pildspalvas.

Pārējām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Trīs aizturētie narkotikas izplatījuši saviem klientiem brīvībā, bet ceturtais vīrietis apgādājis cietumniekus.

Narkotiku klāstā bijis arī amfetamīns, kas pasūtīts dažādos interneta portālos no Nīderlandes vai citām Rietumeiropas valstīm un saņemts pasta sūtījumos. Konfiscēti arī 23 grami šīs vielas un puskilograms jau minētās zālītes.

Šobrīd kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl