Komentāri
Rīgā agresīvs vīrietis policistiem draud ar nazi un met ar pudeli
FOTO: LETA

Ceturtdien, 31. martā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieku palīdzība bija nepieciešama kādā dzīvoklī, kur notika tiesas lēmuma izpilde.

Dzīvoklī, kurā bija antisanitāri apstākļi, atradās vecāka gadagājuma sieviete neadekvātā stāvoklī, kuru bija nepieciešams nodot notikuma vietā esošo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu ziņā veselības stāvokļa pārbaudei, ko līdz policijas darbinieku ierašanās brīdim sieviete atteicās darīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar sievieti aprunājoties, sarunāts doties pie mediķiem, un sirmā kundze ar policistu palīdzību aizvesta līdz mediķu transportlīdzeklim.

Dzīvoklī atradās arī satraukts vīrietis, kurš nevēlējās ar policijas darbiniekiem sarunāties un liedza policistiem atrasties dzīvoklī, piedraudot ar nazi. Uz policistu rīkojumiem nolikt nazi vīrietis nereaģēja, paņēma stikla pudeli, ar kuru meta policijas darbinieku virzienā.

Vīrietis vairākkārt mēģināja iesist policijas darbiniekiem, atkārtoti mēģināja paņemt nazi. Lai persona neapdraudētu savu un apkārtējo veselību, aizturēšanā lietots speclīdzeklis – elektrošoka pistole.

Arī vīrietis nodots NMPD, kuri pieņēma lēmumu viņu hospitalizēt.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl