Komentāri
Rīgā aculiecinieks notver dzērājšoferi, izvelk no automašīnas un izsauc policiju
FOTO: LETA

Vakar, 24. maijā, Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, alkohola reibumā vadījis automašīnu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja aculiecinieki, kuri bija apstādinājuši automašīnu un neļāvuši iereibušajam vīrietim turpināt ceļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Transportlīdzeklis vadīts nepārliecinoši, strauji palielinot un samazinot ātrumu, bieži iebraukts pretējā braukšanas joslā.

Apdzenot un pakāpeniski samazinot ātrumu, automašīna apturēta. Viens no aculieciniekiem izkāpis no sava transportlīdzekļa, pieskrējis pie nepārliecinošā braucēja un sajutis spēcīgu alkohola smaku.

Autovadītājs uz aizrādījumiem nav klausījies un vēlējies turpināt ceļu, aculiecinieks autovadītāju izvilcis no spēkrata un izsaucis policiju.

Pārrunu laikā, viņš policistiem atzinis, ka kafejnīcā lietojis alkoholiskos dzērienus, taču noliedza, ka būtu sēdies pie stūres reibumā.

Veikta transportlīdzekļa apskate, pamanīti virsbūves bojājumi, kuri, iespējams, radušies ceļu satiksmes negadījumā. Izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Izsakām pateicību abiem vērīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuri ne tikai nekavējoties informēja policiju, bet arī paši nesamulsa šādā situācijā un neļāva autovadītājam turpināt ceļu, tādējādi apdraudot citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl