Rīgā aculiecinieks notver dzērājšoferi, izvelk no automašīnas un izsauc policiju

Komentāri
Rīgā aculiecinieks notver dzērājšoferi, izvelk no automašīnas un izsauc policiju
FOTO: LETA

Vakar, 24. maijā, Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, alkohola reibumā vadījis automašīnu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja aculiecinieki, kuri bija apstādinājuši automašīnu un neļāvuši iereibušajam vīrietim turpināt ceļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Transportlīdzeklis vadīts nepārliecinoši, strauji palielinot un samazinot ātrumu, bieži iebraukts pretējā braukšanas joslā.

Apdzenot un pakāpeniski samazinot ātrumu, automašīna apturēta. Viens no aculieciniekiem izkāpis no sava transportlīdzekļa, pieskrējis pie nepārliecinošā braucēja un sajutis spēcīgu alkohola smaku.

Autovadītājs uz aizrādījumiem nav klausījies un vēlējies turpināt ceļu, aculiecinieks autovadītāju izvilcis no spēkrata un izsaucis policiju.

Pārrunu laikā, viņš policistiem atzinis, ka kafejnīcā lietojis alkoholiskos dzērienus, taču noliedza, ka būtu sēdies pie stūres reibumā.

Veikta transportlīdzekļa apskate, pamanīti virsbūves bojājumi, kuri, iespējams, radušies ceļu satiksmes negadījumā. Izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Izsakām pateicību abiem vērīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuri ne tikai nekavējoties informēja policiju, bet arī paši nesamulsa šādā situācijā un neļāva autovadītājam turpināt ceļu, tādējādi apdraudot citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Lasi vēl