Rēzeknes slepkavībā vainotais pārsūdz lēmumu par apcietinājumu

2 komentāri
Rēzeknes slepkavībā vainotais pārsūdz lēmumu par apcietinājumu
FOTO: LETA

Viens no pusaudžiem, kas tiek turēts aizdomās par 21 gadu vecās sievietes nežēlīgo slepkavību Rēzeknē, pārsūdzējis viņam piemēroto drošības līdzekli – apcietinājumu. Šodien šo sūdzību skatīs Latgales apgabaltiesa.

Slepkavība radījusi lielu ažiotāžu sabiedrībā, jo viens no tajā apsūdzētajiem ir policijas darbinieka nepilngadīgs dēls.

Turklāt, izmeklēšanā atklājusies policistu nolaidība. Izmeklēšanā atklājās, ka trīs jaunieši slepkavību iepriekš rūpīgi izplānojuši. Aizturētie ir divi 16 gadus veci pusaudži un 24 gadus vecs vīrietis.

Policija atklājusi, ka varmākas sievieti nogalinājuši ar stieni un pēc tam paslēpuši neapdzīvotā vasarnīcā. No amata atstādināti četri policisti, arī aizdomās turamā jaunieša tēvs, kurš strādāja Rēzeknes iecirknī.

Izskanējis, ka aizturētā policista dēlam arī agrāk bijusi neadekvāta uzvedība

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Rēzeknē notikusi pēdējā laika nežēlīgākā slepkavība. Trīs jaunieši nogalinājuši 21 gadu vecu meiteni, savu paziņu. Paveikuši rūpīgi plānotu slepkavību ar mērķi iegūt vecu automašīnu.

”Viņa ir briesmīgi sakropļota. Mēs aizbraucām skatīties. Tie nav cilvēki.Viņu vispār nevar pazīt. Viņa ir tik ļoti piekauta! Mani šodien vēl ielaida morgā. Es tur noģību. Uz viņu nevar skatīties. Viņa vispār sev nav līdzīga. Viņa ir sista nevis vienreiz, bet daudz. Rokai salauzuši pirkstiņu. Galva sašūta. Es nezinu,” stāsta meitenes vecāki.
2 komentāri