Komentāri
Rēzeknē nodzēsts ugunsgrēks divstāvu ķieģeļu mājā
(Foto: LETA)

Šorīt, 15. februārī, plkst. 7.50 pabeigta ugunsgrēka dzēšana Rēzeknē, kur bija aizdegusies divstāvu ķieģeļu māja ar piebūvi, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukums uz ugunsnelaimi bija saņemts plkst. 5.34. Daugavpils ielā bija aizdegusies piebūve un divstāvu dzīvojamās mājas siena un jumts 92 kvadrātmetru platībā. Viens cilvēks no ēkas ir evakuēts. Kā iespējamais aizdegšanās iemesls varētu būt neuzmanīga rīcība ar uguni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī cietuši pieci cilvēki, izglābti – četri. Noticis 21 ugunsgrēks: no tiem novados – 12, bet Rīgā un citās republikas nozīmes pilsētās – pa četriem.

VUGD veicis 15 glābšanas darbus: no tiem Rīgā – septiņus, novados – sešus, bet citās republikas nozīmes pilsētās – divus.
VUGD aizvadītajā diennaktī saņēmis deviņus maldinājuma zvanus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl