Komentāri
Rāpjoties pa ūdens notekas cauruli, vīrietis gūst durtu brūci paribē
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīna. (Foto: LETA)

Kurzemē kāds 49 gadus vecs vīrietis, būdams reibumā, rāpies pa ūdens notekas cauruli, taču pirmā stāva augstumā paslīdējis un uzdūries uz dekoratīvas metāla konstrukcijas stieņa, gūstot durtu brūci paribē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Tikmēr Zemgalē kāds 23 gadus vecs vīrietis dabas parkā, kāpjot pa tā saucamo gaisa taku, būdams piesprādzējies, kritis no vairāku metru augstuma, gūstot mugurkaula traumu. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Zemgalē 26 gadus vecs vīrietis aptuveni no pusotra metra augstuma kritis savā darbavietā, kokzāģētavā. Kritiens izraisījis arī vairāku baļķu velšanos, kā rezultātā viens no tiem uzkritis cietušajam uz kājas, radot ķermeņa sasitumus un ceļgala locītavas lūzumu.

Savukārt Vidzemē kādam 55 gadus vecam vīrietim meža darbu laikā uzkritis koks, radot mugurkaula un citu ķermeņa daļu traumas, tostarp lūzumus.

Latgalē kādam 38 gadus vecam vīrietim pēc gulēšanas grāvī alkohola reibumā konstatēta ķermeņa atdzišana, pēc kā cietušais nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Rīgā kāds 46 gadus vecs vīrietis kritis no velosipēda, gūstot nopietnu galvas traumu, kā arī iespējamu galvaskausa pamatnes lūzumu.

Pēc iedzeršanas mežā slimnīcā ar intoksikāciju nogādāti divi 11 gadus veci zēni. Jauniešiem skolā konstatēta neierasta uzvedība. Vēlāk viņi atzinušies, ka tuvējā mežā izdzēruši puslitru alus, kā arī smēķējuši. Jaunieši nogādāti slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1125 izsaukumiem, no tiem 238 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Lasi vēl