Raidījuma Degpunktā operatoram asaras acīs, kad no meža iznes atrasto Rūdolfu

1 komentārs
Raidījuma Degpunktā operatoram asaras acīs, kad no meža iznes atrasto Rūdolfu
Foto avots: Bezvests.lv

Raidījuma Degpunktā operatoram Jurim Teivānam piektdien bija asaras acīs, kad no meža viņa acu priekšā iznesa mazo Rūdi, kurš bija pazudis kopš ceturtdienas vakara.

Operators Juris pats visu nakti kopā ar brīvprātīgajiem bija meklējis mazo puiku un, kad cerība jau sāka zust, notika brīnums. Tādēļ filmēt šo sižetu operatoram bija jo īpaši emocionāli.

Raidījums Degpunktā bija klāt arī brīdī, kad, sazinoties ar rācijām, radās misēklis par to, ka zēns atrasts, taču tad tā izrādījās maldīga. Izrādās, ka informācija bija tāda par kādu citu bērnu, un cilvēki domājuši, ka tas ir Rūdolfs, tāpēc klieguši. Taču pēc tam izrādās, ka tas ir bērns, kurš iet ar vecākiem kopā, vienkārši mazulis bija pāris metrus no vecākiem nostāk.

Pēc ilgas skaidrošanās apstiprinājies, ka Rūdolfs nav atrasts un bērna mammai pēc strauja saviļņojuma un tik pēkšņas cerību sagraušanas palika slikti. Tika izsaukta ātrā palīdzība.

Pēc pēkšņas eiforijas nācās saņemties un atsākt meklēšanu ar jaunu sparu. Pēc dažām stundām ap pulksten divpadsmitiem bērns atrasts meža malā sēžam zem koka.

Video