Radinieku acu priekšā noslīcinās vīrietis

6 komentāri

Vakar vakarā traģiski notikumi risinājušies Saulkrastos, kur Pēterupītē noslīcis 70 gadus vecs vīrietis. Turklāt tas noticis radinieku acu priekšā.

Ziemas periodā allaž tik klusā dārzkopības kooperatīva Līči teritorijā vakar valdījusi pamatīga kņada. Vienā reizē uz Pēterupītes krastiem atsteigušās trīs policistu ekipāžas un divas ugunsdzēsēju mašīnas. Izrādās nelielajā upītē iekritis kāds 70 gadus vecs kungs vārdā Jānis. Pavasara straume viņu aiznesusi milzu ātrumā. Kaimiņi šodien spekulē, sakot, ka cienījamā vecuma kungam varbūt ūdenī palicis slikti ar sirdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņa minējumi par notikušo gan vēlāk izrādās aplami. No drošiem avotiem Saulkrastu policijā sirmgalvis ūdenī ielēcis ar mērķi izdarīt pašnāvību. Vīrietis pēdējā laikā bijis pamatīgā depresijā. Šokējošākais ir tas, ka viņš meties upes dzelmē radinieku – paša sievas un dēla dzīvesbiedres – klātbūtnē. Sievietes nav spējušas pašnāvnieciski noskaņoto tuvinieku apturēt.

Skaties video!

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl