Puskails vīrietis Mellužos izdemolē automašīnu

Komentāri
Puskails vīrietis Mellužos izdemolē automašīnu
Foto: Dan Brickley/Flickr

Mellužos kāds vīrietis, esot pamatīgā alkohola reibumā, izdemolējis ielā novietotu automašīnu, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Pirmdien Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no iedzīvotājiem par agresīvu vīrieti Mellužos, kurš demolē automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja sabojātu automašīnu BMW un apskādētu zāles pļāvēja traktoriņu, kā arī turpat netālu pamanīja vīrieti, par kuru ziņoja zvanītājs. Vīrietis atradās pamatīgā reibumā, tādēļ patruļpolicijas darbinieki vīrieti aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja, ka vīrietis, kurš bija ģērbies vien peldbiksēs, pārvietojies pa Mellužiem, kad ieraudzījis automašīnu BMW. Vīrietis policistiem norādījis – viņam licies, ka automašīna pieder kādai paziņai, tādēļ nolēmis ar to pabraukāties. Automašīnas durvis bijušas aizslēgtas, tādēļ izsitis tās stiklu. Saprotot, ka automašīnu nevar iedarbināt, vīrietis meklējis tās atslēgas. Apreibušajam vīrietim ienācis prātā, ka automašīnas atslēgas varētu atrasties netālu esošajā zāles pļāvēja traktoriņā. Taču arī tur tās nav atradis, tādēļ viņš nodarījis pāris bojājumus arī zāles pļāvējam.

Agresīvais 1986. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts izolatorā. Vīrietis pastāstījis, ka iepriekš bija lietojis alkoholu un kādas narkotiskās vielas.

Pret apreibušo vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažādiem administratīviem pārkāpumiem, kā arī par zādzību un miesas bojājumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl