Pusaudžu vēlme “paskatīties, kā tur ir,” beidzas ar traģisku kritienu šahtā

Pievienot komentāru
Pusaudžu vēlme “paskatīties, kā tur ir,” beidzas ar traģisku kritienu šahtā
Foto: LETA

Traģiski izvērtušās divu brāļu izklaides pilsētas Klusajā centrā. Abi, visticamāk, gribēja paskatīties, kā izskatās nepabeigta māja no iekšpuses, taču viss beidzās ar neveiksmīgu kritienu.

Pulkstenis rādīja ap pusdesmitiem vakarā, kad diviem 14 un 19 gadus veciem jauniešiem, Klusā centra apkārtnes iedzīvotājiem, radās doma tuvāk aplūkot nepabeigtu jaunbūvi Mednieku ielā. Jaunieši iekļuva slēgtajā teritorijā un sāka to pētīt.

Vecākais no brāļiem kādā brīdī atkāpies atpakaļ, nemanot, ka aiz viņa ir atvērta lifta šahta. Jaunietis tajā iekritis, gūstot dzīvībai bīstamas traumas. Kad atbrauca mediķi, puisis vēl bija dzīvs. Diemžēl slimnīca ārsti nespēja viņu glābt un jaunietis zaudēja dzīvību. Strādnieks, kurš šodien aizvēra caurumus žogā, pa kuriem mediķi un glābēji bija ieradušies palīgā jaunietim, jautāts – kā puiši varēja tikt teritorijā, raustīja plecus un izteica vien savus pieņēmumus.

Ir skaidrs, ka, lai kaut kur tiktu, vajag tikai gribēšanu. Pie iekšpagalma sētas, piemēram, sakrautas paletes, ko arī var izmantot tādam nolūkam. Lai gan skaidrs, ka, visticamāk, notikusi liktenīga nejaušība, policisti ir uzsākuši izmeklēšanu. Viņu mērķis – saprast, vai jaunbūves saimnieks kaut kādā veidā nav līdzatbildīgs, ka šādas pusaudžus spēles vispār bija iespējamas.

Video