Pusaudzis uz ielas tiek pie cigaretes ar ”spaisu”

Komentāri

15 gadu vecs zēns pēc cigaretes uzpīpēšanas nonācis mediķu rokās, kuri apgalvo, ka viņš pīpējis bēdīgi slaveno ”spaisu” vai kaut ko tam līdzīgu. 

Ātrās palīdzības mediķi atbraukuši, apskatījuši 15 gadu veco pusaudzi, kuram joprojām bijis slikti, un sākuši ar viņu runāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš paskaidrojis, ka no rīta gribējis uzpīpēt, taču pašam cigarešu nav bijis.

Protams, mediķi pieļauj, ka bērns, iespējams, melojis, un pats ļoti labi zinājis, ka pīpē tā saukto ”spaisu”, nevis parastas cigaretes.

Taču pretējā gadījumā – cigarešu medniekiem, kuri mēdz uz ielas uzrunāt svešiniekus un palūgt uzpīpēt, vajadzētu būt ļoti piesardzīgiem. Nekad nevar zināt, ko svešinieks glabā savās kabatās un ko viņš joka pēc jums piedāvās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl