Komentāri

Rīgas apgabaltiesa 7. jūnijā apelācijas kārtībā skatīs krimināllietu par pusaudzes noslepkavošanu pērn Mārupes novada Skultē, kur apsūdzētajam jaunietim tika piespriests desmit gadu un 20 dienu cietumsods un noteikta probācija uz trim gadiem.

Par Rīgas rajona tiesas spriedumu tika iesniegta apsūdzētā apelācijas sūdzība, kā arī lietā bija saņemts prokurores protests. Tas nozīmē, ka apsūdzētais uzskata, – viņam piespriests pārāk bargs sods, bet prokurore domā, ka tas bijis par mīkstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsūdzētais jaunietis vārdā Roberts pirmās instances tiesā atzina savu vainu.

Jau ziņots, ka apsūdzība uzrādīta jaunietim, kurš 2015. gada 11. jūlijā kopā ar viņam pazīstamo nepilngadīgo meiteni atradās pamestas tehniskās apkopes stacijas ēkā netālu no lidostas Rīga lidlauka robežas. Kopīgas alkohola lietošanas laikā apsūdzētais, atriebības motīva vadīts, nolēma viņu noslepkavot.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl