Pusaudze sāk saraksti ar tramvajā satiktu vīrieti. Drīz vien sākas pirmie “aicinājumi” uz ko vairāk…

0 Komentāru
Pusaudze sāk saraksti ar tramvajā satiktu vīrieti. Drīz vien sākas pirmie “aicinājumi” uz ko vairāk…
Foto: F64

Tas varbūt izklausās romantiski, ja vīrietis piedāvā sievietei kļūt par labāko mīļāko viņas dzīvē. Bet situācija radikāli mainās, ka vīrietim ir 40 gadu, bet sievietei – tikai 12. Pārdaugavā noķerts vīrietis, kurš izrādījis neveselīgu interesi par draudzību ar mazu meiteni.

Brauca reiz tramvajā 12 gadus veca meitene. Atvērās durvis un transporta līdzeklī iekāpa vīrietis labākajos gados – mazliet pēc 40. pusaudze viņu noturēja par pietiekami cienījamu, lai palaistu apsēsties savā vietā un pēc tam sākās saruna, kā rezultātā vīrietis tika pie meitenes telefona numura. Pirmo īsziņu nebija ilgi jāgaida.

Neoficiāla informācija gan liecina, ka kavalieris gājis tālāk – piedāvājis ne tikai draudzību, bet arī neizmirstamus pirmos seksuālos piedzīvojumus. Meitene atteikusies, sarakste uz pusgadu pārtrūkusi taču vēlāk atsākusies atkal un ilgusi, līdz to pamanījis jaunkundzes tētis.

Aizturētais 44 gadus vecais vīrietis tā sevišķi neliedzas – meitenei viņš tiešām rakstījis, piedāvājis draudzēties. To atzīst. Šādas darbības var viņu aizvest arī uz cietumu. Iespējams, viņš aizturēts īstajā brīdī, jo nav noslēpums, ka laikā, kad lapas plaukst, seksuālu noziegumu veicēji īpaši aktivizējas.

Foto

Video

0 Komentāru