Komentāri

Postošā ugunsnelaime Rīgā Purvciemā beigtos traģiski, ja būtu nakts un cilvēki gulētu. Tā kā dzīvoklis vienā no daudzstāvu mājām uzliesmoja dienas laikā, daudzie aculiecinieki steidza saukt ugunsdzēsējus un pateicoties viņiem visi cilvēki izglābti. Īpašumam gan nodarīti pamatīgi zaudējumi.

Šodien pusdienas laikā Purvciemā Zvaigznāju gatvē uzliesmoja daudzdzīvokļu mājas 3. stāva dzīvoklis. Liesmu mēles šāvās ārā pa logu un vairāku mitekļu īpašniekiem draudēja nosmakšana vai par sadegšana. Vairāki cilvēki jau bija izkārušies pa logiem un ja palīdzība neatsteigtos laikus, visticamāk nāktos lekt. Glābējus izsaukuši kaimiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji no trešā, ceturtā un piektā stāva logiem kopumā izcēluši trīs cilvēkus. Vēl divi cauri dūmiem izvesti pa trepēm.

Daudzi iedzīvotāji pat brīdī, kad ugunsdzēsēji jau pamazām taisījās prom, joprojām nespēja noticēt notikušajam. Mājā nekad nekas tik traks nav atgadījies, bet tagad gribot negribot jāsāk domāt par dūmu detektoriem vai kādu signalizāciju.

Pēc Degpunktā rīcībā esošās informācijas trešā stāva dzīvoklī aizdegusies kāda elektro iekārta, iespējams, televizors. To noteiks izmeklētāji pēc ekspertīzes un aptaujājot dzīvokļa saimnieci. Tā izrādās ir kāda 92 gadus veca kundze. Arī viņa nogādāta slimnīcā ar saindēšanās pazīmēm, taču nopietnu draudu viņas dzīvībai nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl