Komentāri
Purvciemā nepilngadīgu jauniešu banda ”uzliek uz ausīm” vairākus mazos veikaliņus
FOTO: LETA

Kopš decembra sākuma Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vairākām zādzībām, kas veiktas no nelieliem veikaliem Purvciemā. Ļaundari zādzības veikuši, izsitot stiklu, pēcāk nozogot alkoholiskos dzērienus un cigaretes.

Arī naktī no svētdienas uz pirmdienu policisti saņēma izsaukumu par identisku zādzību, kuru, iespējams, veikuši četri jaunieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā nekavējoties ieradās patruļpolicijas ekipāža un kolēģi no pašvaldības policijas, taču aizdomās turamās personas ar velosipēdiem iebēga mežā. Policisti uzsāka viņu meklēšanu un pēc neilga laika pie Biķernieku meža aizturēja četrus jauniešus – 2001., 1998. un 1999. gadā dzimušus puišus, kā arī 2000. gadā dzimušu meiteni.

Aizturētās personas, kuras jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām, atzina savu vainu visos piecos noziegumos. Šobrīd pret viņiem ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl