Komentāri
Purvciemā iereibis vīrietis mēģina dzīvoklī iestumt motociklu
FOTO: LETA

Sestdien, 21. maijā, Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas satrauktas kundzes, kura pastāstīja, ka kaimiņš alkohola reibumā mēģina iedabūt savā dzīvoklī motociklu.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts vīrietis, kurš kārtības sargiem paskaidroja, ka vēlas iestumt motociklu dzīvoklī, lai veiktu tehnisko apkopi. Diemžēl paša spēkiem tas nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar vīrieti veiktas pārrunas, pēc kā apsolījies doties gulēt un pieņemt lēmumu par motocikla iestumšanu dzīvoklī uz vēlāku laiku.

Policijas palīdzība adresē vairs nebija nepieciešama.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl