“Purčika” pļavā atrasta bīstama “bumba”

Komentāri

Purvciema pļavā pagājušajās brīvdienās atrasts aizdomīgs, lādiņam līdzīgs priekšmets, kura neitralizēšanai tika izsaukti gan policisti, gan Nacionālo bruņoto spēku speciālisti, ziņo raidījums Degpunktā.

Aizdomīgo, lādiņam līdzīgo priekšmetu, zālienā netālu no Lielvārdes ielas pastaigas laikā ievērojis kāds vietējais iedzīvotājs. Nojaušot, ka šis priekšmets varētu apdraudēt apkārtējos, par šo atradumu ziņojis policistiem, kuri jau pēc pāris minūtēm ieradušies notikuma vietā. Lai arī, apskatot lādiņu, policistiem kļuvis skaidrs, ka tā nav kaujas munīcija, drošības labad talkā tika saukti profesionāļi no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iecirkņa priekšnieks izteicis pateicību apzinīgajam atradējam, jo šāds, pat šķietami nevainīgs lādiņš var būt bīstams, ja nonāk nepareizajās rokās.

Pirms vairākiem gadiem līdzīga ietaise izrādījusies gandrīz liktenīga kādam bezpajumtniekam, kurš mēģinājis atradumu atvērt. Cietušais izdzīvojis sprādzienā, bet nopietni traumējis rokas un zaudējis vairākus pirkstus.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl