Puisis pamatīgā reibumā cenšas nočiept sarkanu žigulīti

Komentāri
Puisis pamatīgā reibumā cenšas nočiept sarkanu žigulīti
FOTO: Flickr

Pagājušajā ceturtdienā, 23. jūlijā, ap pulksten 23.00 Rīgas Teikas iecirkņa policisti reida laikā Lielvārdes ielā pamanīja kādu koši sarkanas krāsas automašīnu. Tajā pie stūres atradās, iespējams, iereibis vadītājs, bet otrs vīrietis mēģināja automašīnu stumt.

Pārbaudot automašīnu un abas aizdomīgās personas, likumsargi konstatēja, ka automašīna ir zagta. Žigulis tika nozagts naktī uz 22. jūliju Stirnu ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti abus vīriešus aizturēja. Likumsargi noskaidroja, ka vīrietis, kurš automašīnu stūma, bijis tikai garāmgājējs. Viņš gadījies neīstajā laikā un vietā, kad iereibušais vīrietis palūdzis iestumt automašīnu.

Pēc paskaidrojuma saņemšanas vīrietis tika atlaists, savukārt otrs aizturētais, 1988. gadā dzimušais vīrietis, tika ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Aizturēšanas brīdī vīrietis bija 3,4 promiļu reibumā. Vīrietis jau iepriekš bijis tiesāts par zādzībām.
Pret aizturēto sākts kriminālprocess par zādzību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl