Puisis iespiež roku starp diviem vilciena vagoniem

1 komentārs

Svētdienas, 21. jūnija, vakarā Rīgā, Bolderājā, Apakšgrāvja ielā, kāds jauns puisis gandrīz palika bez rokas un par mata tiesu paglābās no nāves. Puiša ekstremitāti iespieda starp vilciena vagoniem, kas jau pēc mirkļa grasījās doties ceļā. Glābēji vaiga sviedros pūlējās jaunieti glābt, un beigās tas arī izdevās.

Cietušais, 20 gadus jaunais puisis, strādā tranzīta un kravu nozarē. Darbs tajā neapstājas teju nekad, un puisis strādājis svētdienas vakarā ap pusastoņiem – viņam bija “jāpalaiž” kārtējais vilciens ar kravu Krievijas virzienā. Sakabinot vagonus, jaunais vīrietis pamatīgi kļūdījās un iebāza savu roku starp vagonu sakabes āķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tajā brīdī vilciens izkustējās, un roka tika saplacināta daudzu tonnu smagajās spīlēs.

Jaunieša kolēģis, pamanot notikušo, steidza brīdināt mašīnistu, lai vilciens nekādā gadījumā nedodas ceļā. Iespiestā ekstremitāte jauno vīrieti bija padarījusi par gūstekni. Ja vilciens sāktu braukt, tas puisi aizvilktu līdzi.

Foto:

Taču glābēji šoreiz tiešām paveica juveliera cienīgu darbu. Ja mediķiem būtu jāizvēlas starp roku un dzīvību, viņi, saprotams, lemtu glābt dzīvību. Tāda ir izdzīvošanas ābece, bet glābēji atteicās ar “fleksi” nozāģēt sadrumstaloto ekstremitāti, saprotot, – ja ir “kaut viens procents cerību” saglabāt gan roku, gan dzīvību, tad tas ir jādara! Vai puiša salauztos kaulus izdosies sadziedēt vai vismaz atjaunot daļējas rokas kustības, tas tagad atkarīgs no mikroķirurgiem.

Skaties video, uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl