Komentāri

Smēķēšana gultā un smēķēšana kā tāda ir cēlonis numur viens Latvijā reģistrētajiem ugunsgrēkiem. Otrā vieta – lai cik neticami tas neizklausītos, ugunsnelaimes izceļas maltītes gatavošanas laikā. Kādam vīrietim Koknesē ēdiena gatavošana beigusies slimnīcā.

Ap pulksten vieniem naktī daudzdzīvokļu namā Parka ielā daži iedzīvotāji sajuta dūmu smaku un drošības pēc izsauca ugunsdzēsējus. Atbraukušie glābēji modinājuši iemītniekus kā spējuši, taču evakuēties gan vēlajā nakts stundā ne visiem bija pa prātam. ”Šausmīgi dauzījās, sita durvis, bet es pat neizgāju ārā,” stāsta mājas iedzīvotāja Lita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās kāda 25 gadus veca puiša dzīvoklī bija aizdedzies uz plīts atstāts ēdiens. Vīrietis gatavojis vakariņas un acīmredzot tā arī aizgājis gulēt neēdis, tagad secina kaimiņi.

Jau pēc pusstundas glābēji ugunsgrēku likvidējuši – un mājas otrais stāvs izvēdināts. Liesmas bija izplatījušās tikai virtuvē ap plīti puskvadrātmetra platībā, taču ar to pietika, lai dzīvokļa saimnieks blakus istabā saindētos ar dūmiem. Viņu no dzīvokļa izvilka glābēji, uzlaužot durvis.

Ugunsdzēsēji norāda, ka ik dienas viņi saņem vairākus izsaukumus uz dzīvokļiem, kur notikusi ēdiena gatavošana ekstrēmos apstākļos. Proti, cilvēki pie plīts par ugunsdrošību nedomājuši vispār. Ugunsdzēsējs Juris Blūzmanis, kurš redzējis ne vienu vien apbrīnojamu instalāciju virtuvē virs plīts, pastāsta kādas tad ir raksturīgākās kļūdas, kas tiek pieļautas, izmantojot atklātu liesmu. Ugunsdzēsēja padomu skaties video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl