Puisim sakropļo seju, taču policija iesniegumu nepieņem

Komentāri

LNT raidījuma ”Degpunktā”  komanda saņēmusi sūdzību no kāda jauna puiša vārdā Andrejs, kurš piektdienas naktī, 22.augustā, Ķengaragā pamatīgi piekauts. Šis gan nav iemesls Anderja sūdzībai – problēmas tā pa īstam sākušās tad, kad policisti atteikuši pieņemt viņa iesniegumu. 

Piektdienas vakarā puisis ar draudzeni un paziņām devies uz kādu bāru Ķengaragā netālu no 15. trolejbusa galapunkta. Kad bijis jau gana dzerts vīrietis izgājis no telpām uzpīpēt. Tālāk sekojis sitiens pa muguru, Andrejs pagriezies un sejā lidojoša pudele bija pēdējais, ko viņš redzēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andrejs vēlējies par notikušo paziņot policistiem, taču nespēja vien nobrīnīties, kāpēc Ķengaraga iecirkņa dežūrdaļā viņu ”pasūta trīs mājas tālāk.”

Kārtības policijas priekšnieks Nikolajs Mitroščenko norāda, ka iesniegums no Andreja gluži vienkārši nav paņemts tāpēc, ka viņš jau bija pametis slimnīcu, kad tur ieradās policisti. Kas noticis pēc tam iecirknī pagaidām gan esot liela mīkla.

Policisti norāda, ka Andrejs pats neesot nekāds ”paijpuisīts”  un jau iepriekš nonācis konfliktā ar likumu – vismaz dažās lietās viņa vārds figurē. Tas gan nemaina lietas būtību par iesnieguma nepieņemšanu.

Jebkurā gadījumā lieta ir mistiska, jo neviens no iecirkņa inspektoriem neatzīstās, ka būtu Andreju redzējis. Tad nu jāsecina, ka viena no iesaistītajām pusēm melo. Tieši tāpēc likumsargi plāno pārbaudīt arī videonovērošanu un telefona ierakstus.

Lasi vēl