Puisēns “labdaris” no automašīnām noņem Rīgas satiksmes un policijas protokolus

Komentāri
Puisēns “labdaris” no automašīnām noņem Rīgas satiksmes un policijas protokolus
RPP

Blēņojoties kāds deviņus gadus vecs zēns no automašīnām noņem paziņojumus par pārkāpumiem, ko spēkratiem uzlikusi Rīgas satiksme, ziņo Rīgas pašvaldības policija.

Sestdien, 29. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu skolnieku, kurš no vairākām automašīnām noņēma administratīvo pārkāpumu paziņojumus un Rīgas satiksmes paziņojumus par nenomaksātām automašīnu stāvvietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts aptuveni deviņus gadus vecs zēns, kuram rokās bija vairāki administratīvā pārkāpuma paziņojumi par ceļu satiksmes pārkāpumiem un Rīgas satiksmes paziņojumi par nenomaksātām stāvvietām.

Jautājot zēnam, kāpēc viņš paziņojumus noņēmis no automašīnām, viņš atbildēja, ka viņam patīkot šāda veida nodarbe.

Skolnieks nogādāts dzīvesvietā, kur zēna māte pastāstīja, ka vienreiz jau redzējusi, ka dēls no automašīnas noņem administratīvā pārkāpuma paziņojumu un pieliek to pie ģimenes automašīnas. Tāpat sieviete atzina, ka toreiz jau runājusi ar dēlu par šādu rīcību un paziņojumu atgriezusi uz svešā transportlīdzekļa, tomēr apsolījās atkārtoti veikt audzinoša rakstura pārrunas par šāda veida darbībām un to iespējamajām sekām.

No zēna paņemti seši paziņojumi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem un pieci “Rīgas satiksmes” paziņojumi par nenomaksātām stāvvietām. Noformēts profilaktisko pārrunu protokols.

Izņemtie paziņojumi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem tiks pārsūtīti automašīnu īpašniekiem, savukārt pārējie paziņojumi nodoti Rīgas satiksmes darbiniekiem tālākai informācijas nodošanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl