Puika izskrien uz ceļa, izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas

Komentāri

Ja avārijā iekļuvis BMW šoferis, tad automātiski viņš ir agresīvs braucējs un, kā likums, arī notikušajā vainīgs – šāds stereotips patiešām iesakņojies sabiedrībā, taču nākamais stāsts par kāda septītās sērijas BMW šofera braucienu liks domāt citādāk.

Vakar sešos vakarā Bolderājā nopietnā negadījumā iekūlies 7. sērijas BMW šoferis – viņš no Parādes ielas, šķērsojot dzelzceļa sliedes, strauji izbraucis uz Flotes ielu un turpat aiz līkuma finišējis sabiedriskā transporta pieturā. Vietējie saka, – vīrietis braucis strauji, bet ne tik traki, lai izraisītu negadījumu. Izrādās, auto priekšā izskrējis zēns.

”Puika skrēja pāri ceļam. Viņš no turienes brauca un viņu sanesa tā, ka viņš ielidoja tajā būdiņā. Tur ir pietura, viņš pie gājēju pārejas apstājās un atkal sāka braukt. Te bija puika – viņš it kā gribēja skriet pāri, it kā nē. BMW sagriezās un viņu sagrieza,” stāsta notikuma aculieciniece.

Ņinas kundze saka – divas stundas nācies stāvēt un salt. Viņa un vēl viena lieciniece, kā arī šoferis, gaidījuši policiju, lai sniegtu liecības. Vainīgais puika no negadījuma vietas aizbēdzis. Par laimi, citi cilvēki avārijā nav cietuši.

Ir skaidrs, ka BMW šoferis nedaudz pārrēķinājies ar braukšanas ātrumu, jo asfalts bijis slapjš un aizmugures piedziņas mašīnām, turklāt līkumā šādi apstākļi var būt daudz bīstamāki nekā priekšpiedziņas auto. Visticamāk, spēkratam neesot bijusi arī KASKO apdrošināšana, līdz ar to, ja neizdosies atrast vainīgo puiku un pierādīt viņa saistību ar notikušo, maksāt nāksies pašiem.

Izrādās, šajā vietā regulāri notiek smagas avārijas un apkārtnē dzīvojošie jau pieraduši būt par lieciniekiem, ja gadās strīdīgas situācijas.

Video

Lasi vēl