Komentāri
Puika apēd 30 nomierinošas tabletes, vīrietis sašauj roku
LETA

Vakar mediķu palīdzība Vidzemē bija nepieciešama četrus gadus vecam zēnam, kurš, iespējams, apēdis 30 nomierinoša līdzekļa tabletes.

Zēnam palīdzība tika sniegta uz vietas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Kurzemē pirkstu savainojusi astoņus gadus veca meitene, kura esot vēlējusies mācīties skaldīt malku. Ar cirstu brūci pirkstā meitene nogādāta Rīgā, Mikroķirurģijas centrā.

Vēl divi mazuļi Vidzemē nogādāti hospitalizēti, jo guvuši apdegumus, aplejoties ar karstu šķidrumu.

Vīrietim iekož čūska, kuru viņš no meža atnesis mājās

Svētdien slimnīcā nogādāts vīrietis, jo viņam iekodusi čūska, kuru viņš no meža bija atnesis mājās. Rīgas reģionā kāds 34 gadus vecs vīrietis no meža bija atnesis uz mājām čūskas mazuli, kurš viņam vēlāk iekodis rokā, pastāstīja pārstāve Sanita Malēja.

Rīgas reģionā pagājušajā diennaktī 47 gadus vecs vīrietis guvis dažādas traumas, nokrītot no jumta. Viņš nogādāts slimnīcā ar aizdomām par dažādu kaulu lūzumu.

Savukārt vēl kāds 23 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā ar dažādiem apdegumiem, jo pirtī nejauši aplējies ar karstu ūdeni.

Trenējoties šaut mērķī, vīrietis savaino sev plaukstu

Pagājušajā diennaktī mediķu palīdzība bija nepieciešama vīrietim, kurš trenējies šaut mērķī, bet trāpīja sev rokā.
Vidzemē 38 gadus vecs vīrietis mājās trenējās šaut mērķī, bet nejauši trāpījis sev rokā. Vīrietis atteicās no hospitalizācijas, un mediķi snieguši viņam palīdzību uz vietas.

Iekrītot ezerā, pamatīgi nosalst divi vīrieši

Pagājušajā diennaktī Kurzemē divi vīrieši pamatīgi nosaluši, jo, apgāžoties laivai, viņi bija iekrituši ezerā.

Kāds 49 gadus vecs vīrietis un 60 gadus vecs vīrietis izkrita no laivas un pavadīja kādu laiku ūdenī, tāpēc guvuši ķermeņa atdzišanu un viņiem bija nepieciešama mediķu palīdzība. Šajā gadījumā esot bijusi nepieciešama arī glābēju palīdzība.

Kā ziņots, 1.maijā sākas spiningošanas sezona, kas tiek uzskatīts par aktīvas vasaras makšķerēšanas sākumu.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā saņemti 1219 izsaukumi un 233 no tiem bija saistīti ar dažādām traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl