Komentāri

Rīgā, Kalnciema ielā, kāda iedzeršana beigusies ar asins izliešanu. Ko pudeles brāļi nav sadalījuši, nav skaidrs pat policijai, bet likumsargiem izdevies izskaitļot vainīgo, kurš izlicies par cietušā glābēju.

Ne velti uz grādīgās dziras pudelēm rakstīts – alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Kāds 58 gadus vecs kungs reibuma stāvoklī sadūris savu draugu. Baidoties no nepatikšanām vai pēkšņi sākot uztraukties par drauga dzīvību, vīrietis izsauca “ātro palīdzību” un policiju, bet pats izliekas par glābēju, kurš cietušo atradis noasiņojam uz dīvāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Cietušais saņēmis divas durtas brūces kaklā un vienu krūšukurvī un šobrīd ārstējas slimnīcā. Vaininieks, tā teikt, nav ar pliku roku ņemams. Pirms likumsargu un mediķu ierašanās mēģinājis slēpt pierādījumus, notīrot duršanas ieroci. Policijas darbiniekiem iesākumā gan nav bijis skaidrs, vai vīrietis, kas izsaucis policiju, ir iesaistīts pāridarījumā.

Par laimi, alkohola reibums nav attaisnojums, un sods būs jāsaņem pēc pilnas programmas.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl