5 komentāri

Stāsts par Pētersalas ielas slepkavību diemžēl kārtējo reizi apliecina to, cik morāli degradēti cilvēki dzīvo mums līdzās. Un šo cilvēku pastrādātās šausmas liek mums aizdomāties un uzdot jautājumu – kas tas ir kas dzīvē pamudina rīkoties tik necilvēcīgi? Kādam tas ir izglītības trūkums, citam, vienkārši nodzerta spēja kaut mazliet domāt ar galvu. Šī slepkavība pastrādāta laikus nepagatavotu vakariņu dēļ…

Dzīvoja Rīgā, Pētersalas ielā, vīrs un sieva – Saša un Inna. Dzīvoja it kā labi, taču Sašam bija pāris netikumu. Pirmkārt, viņš mēdza piedzerties, otrkārt, dzērumā viņš rīkoja skandālus. Sienas mājā ir plānas, un kaimiņi tad kļuva par lieciniekiem kautiņiem, kliegšanai un histērijai. Pēdējā reize, kad pāris strīdējies, pielikusi treknu punktu viņu nesaskaņām. Inna aizmirsusi mīļotajam uzcept kartupeļus, par ko dabūjusi ar āmuru pa galvu. Piekāvis sievieti, Saša licies gulēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas notika pa dienu. Vīrs tieši gribēja iet pie viņiem un palūgt, lai viņi uzvedas klusāk, jo mums bija jānoliek gulēt bērnu. Taču tad iestājās klusums.

Foto:

Pēc pāris stundām Saša pamodās un, iespējams, gribēja vēlreiz pārmācīt savu kundzi, taču viņu gaidīja pārsteigums – Inna gulēja turpat, kur bija nokritusi pēc pēdējā sitiena, un vairs nekustējās. Piegājis tuvāk, vīrietis redzēja, ka Inna neelpo. Viņš pats izsauca gan mediķus, gan policiju. Brīdī, kad mirušo sievieti nesuši ārā no dzīvokļa, kaimiņi redzējuši ar asinīm noklātu āmuru. Viņi domā, – tieši ar to sieviete arī sista.

Šī nebija pirmā reize, kad Saša sita savu dzīvesbiedri. Policisti zināja par vīrieša tieksmi palaist rokas, taču neko nevarēja padarīt. Kāpēc nu jau mirusī sieviete cieta dzīvesbiedra vardarbību, nav saprotams. Iespējams, ka viņa cerēja, ka kādā jaukā dienā uzbrukumi beigsies, iespējams, ticēja, ka aiz katra ziluma slēpjas īsta mīlestība. Proti – ja sit, tad mīl. Policisti stāsta, ka šādas situācijas, ka sievietes ar putām uz lūpām aizstāv savus pāridarītājus, ir ne mazums.

Skaties video:

TOP komentāri

 • agne to Linda
  +2 +2 0

  agne to Linda

  Nevajag te kino un speeļu biznesu jaukt iekšaa! Tas siteejs, domaajams maz skataas tv, nav tak laika, jaadzer! Bet man ir zinaami dzaudzi inteliģenti horror filmu fani , kuru ģimenees nekaada vardarbiiba nenotiek. Visi suudi ir audzinaašanaa un ģimenee, ja beernu sit , vinš ari sitiis , taa luuk.
 • knīpiņš
  +2 +2 0

  knīpiņš

  Šādu gadījumu būs vēl vairāk,jo tiesībsargs vēlas integrēt visus ,kas atrodas psihslimnīcās....te nu ir rezultāts.....
 • Nu re
  +1 +1 0

  Nu re

  Kremlī jau nemīt neko daudz labāki ļautiņi-tādi paši slepkavas vien ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl